• 18.09.2017 208

  Зі святом!

  Керівники району привітали трудовий колектив ДП «Бориспільське лісове господарство» з професійним святом.

  Заступник голови районної державної адміністрації Сергій Білецький та заступник голови районної ради Іван Недогибченко взяли участь в урочистостях напередодні Дня працівника лісу, що традиційно відзначається в Україні 17 вересня. Захід проходив в актовій залі ДП «Бориспільське лісове господарство», що знаходиться на території Гірської сільської ради.

  Заступник голови адміністрації Сергій Володимирович, вітаючи лісників з професійним святом, зазначив, що ліс – неоціненне природне багатство, легені нашої землі. Турбота та збереження національного скарбу — обов’язок кожного українця, а не тільки щоденна праця лісництва. Але саме від професійної, самовідданої праці лісника залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та примноження.

  Заступник голови районної ради Іван Недогибченко звернувся з привітанням до святкарів та побажав їм міцного здоров’я, мирного неба, невичерпної енергії, достатку та успіхів на благо України.

  За багаторічну сумлінну працю Почесними грамотами та сувенірними годинниками від імені райдержадміністрації та районної ради були нагороджені майстер лісу Старівського лісництва Петро Романюк та старший майстер лісу Вишенківського лісництва Микола Гольоса.

  Директор ДП «Бориспільське лісове господарство» Олександр Коренєв нагородив грамотами та преміями за визначні трудові здобутки найдостойніших працівників підприємства. Також він зачитав телефонограми від вищого керівництва лісового господарства на адресу працівників і висловив вдячність кожному, хто своєю працею і турботою сприяє збереженню та примноженню лісу в усі пори року.

  ДОВІДКОВО. За 8 місяців 2017 року ДП «Бориспільське лісове господарство» забезпечило наступні плани виробництво: обсяг заготівлі деревини склав більше 43 тис кубометрів, що становить 124,6% до плану та 115% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Обсяг реалізації — 30,2 млн грн, що становить 136% до плану та 131% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Посаджено та висіяно лісових культур на площі 28 га. За 8 місяців поточного року сплачено близько 9 млн грн податків та зборів до зведеного бюджету України.Середньомісячна заробітна плата штатного працівника складає 9861 грн. Кількість штатних працівників збільшено на 14 осіб та складає 117 чоловік.

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ