• 3.10.2019 207

  Запрошуємо!

  1 жовтня 2019 року у Вишеньківській сільській раді було зареєстроване колективне звернення від мешканців села Петропавлівське. В ньому вони вимагають вирішити питання щодо незаконного сміттєзвалища поблизу їхнього села, оскільки люди потерпають від постійного смороду, який звідти поширюється і не дає людям дихати.
  Розгляд даного питання буде включено до порядку денного чергової сесії сільської ради, яка відбудеться 7 жовтня 2019 року о 18:00. Запрошуємо всіх небайдужих прийти, щоб обговорити цю проблему та знайти шляхи її вирішення та недопущення в майбутньому.
  В свою чергу закликаємо жителів сіл Вишеньки та Петропавлівське звертати увагу на осіб, які вивозять сміття в непередбачені для цього місця та перешкоджати їм у цьому. В разі виявлення таких осіб, повідомляйте про це сільську раду та поліцію.

  Leave a Reply

  1 Comment on "Запрошуємо!"

  Notify of
  avatar
  Sort by:   newest | oldest | most voted
  Инна Олейниченко
  Guest
  Суть колективного звернення викладено трохи не коректно. На справді виглядає так . Мешканці села Петропавлівського звертаються до Вас у зв’язку з тим, що протягом останніх місяців залишається не вирішеним питання екологічної катастрофи, яка є загрозою для життя та здоров’я людей, причиняє шкоду навколишньому середовищу у селі Петропавлівське. 11 вересня 2019 року в селі Петропавлівське пройшли збори мешканців, на яких було підписано звернення до Голови сільради, Голови районної ради, Голови обласної ради з проханням втрутитися в ситуацію і вирішити питання щодо незаконного сміттезвалища біля села Петропавлівське. Також 11 вересня мешканцями сіл Петропавлівське, Вишеньки, Гнідин був зроблений виїзд на звалище, де було… Read more »
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ