• 23.07.2020 297

  від 23 липня 2020 року № 54

  ВИШЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА

   РАДА

  Бориспільського району

  Київської області

  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я      

  від 23 липня   2020 року                                                                                          № 54

  с.Вишеньки

   

  Про затвердження “Проекту покращення екологічного стану дренажного каналу К-9 захисного масиву Бортничі-Вишеньки в с. Вишеньки Бориспільського району Київської області»

   

  Розглянувши розроблений «Проект покращення екологічного стану дренажного каналу К-9 захисного масиву Бортничі-Вишеньки в с. Вишеньки Бориспільського району Київської області», на підставі ст.ст. 12, 58 ЗКУ, ст.ст. 10, 86, 95 ВКУ, Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, ДБН Б.2.2-5:2011 “Планування та забудова міст, селищ і функціональних територій (Благоустрій територій)”, Генерального плану та Плану зонування с. Вишеньки, Детального плану забудови та Схеми зонування території ТІЗ «Везувій», з урахуванням рекомендацій фахівців комплексної комісії, викладених в Акті обстеження озер Баклажне, Мале Баклажне, Садок та інших водойм в межах с. Вишеньки Бориспільського району Київської області від 21.04.2017р., висновків виїзної комісії спеціалістів з благоустрою на місце проведення робіт від 22.07.20р., – Виконавчий комітет Вишеньківської сільської ради

  ВИРІШИВ:

   

  1. Затвердити «Проект покращення екологічного стану дренажного каналу К-9 захисного масиву Бортничі-Вишеньки в с. Вишеньки Бориспільського району Київської області».
  2. Визначити Замовником робіт з покращення екологічного стану дренажного каналу К-9 захисного масиву Бортничі-Вишеньки в с. Вишеньки Бориспільського району Київської області ТІЗ «Везувій».
  3. ТІЗ «Везувій» проводити роботи з покращення екологічного стану дренажного каналу К-9 у відповідності до розробленого Проекту.
  4. ТІЗ «Везувій» укласти Договір на виконання робіт згідно Проекту з спеціалізованою організацією та виконати роботи за власні кошти.
  5. ТІЗ «Везувій» після завершення робіт у відповідності з Проектом забезпечити належний санітарно-екологічний стан та виконати необхідний благоустрій території виконання робіт.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Виконавчий комітет сільської ради.

   

  Сільський голова:                                                 Т.Г.Кулинич        

  Leave a Reply

  1 Comment on "від 23 липня 2020 року № 54"

  Notify of
  avatar
  Sort by:   newest | oldest | most voted
  Володимир
  Guest

  Не дивлячись на рішення вишеньковської ради, канал заріс і існує загроза задухи для риби. Необхідно щось робити.

  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ