• 22.08.2019 93

  від 22 серпня 2019 року №86

   ВИШЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА

  РАДА

  Бориспільського району

  Київської області

   

  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

   

  Р І Ш Е Н Н Я    

  від  22 серпня 2019 року                                                                                 №86

  с.Вишеньки

   

  Про розгляд звернення ТОВ «Оптимус інвест» щодо інвестування коштів в розробку (коригування) генерального плану с. Вишеньки та врахування цих інвестицій в майбутньому.

   

     Розглянувши звернення ТОВ «Оптимус інвест» щодо інвестування коштів в розробку (коригування) генерального плану с. Вишеньки та врахування цих інвестицій в майбутньому та договір на виконання проектних робіт  з розробки генерального плану с. Вишеньки, відповідно Закону України “Про місцеве самоврядування в  Україні”,  виконавчий комітет Вишеньківської сільської ради  в и р і ш и в :

   

  1.Відмовити ТОВ «Оптимус інвест» в підписані договору на виконання проектних робіт на розробку генерального плану с. Вишеньки.

   

  1. ТОВ «Оптимус інвест» внести зміни до договору підряду у відповідності до наданих зауважень для повторного розгляду виконавчим комітетом Вишеньківської сільської ради.

   

  1. Відмовити ТОВ «Оптимус інвест» в підписані договору інвестицій в інфраструктури Вишеньківської сільської ради в зв’язку із не відповідністю такого договору чинному законодавству України та законних інтересів Вишеньківської територіальної громади.

   

        Сільський голова                                                 Т. Г. Кулинич

   

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ