• 20.12.2018 89

  від 20 грудня 2018 року №136

  Вишеньківська сільська  рада

  Бориспільського району

  Київської області

  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

        Р І Ш Е Н Н Я    

   

  с.Вишеньки

   

  від  20 грудня 2018 року                                                                   №136

   

  Про надання дозволу на приєднання до вуличного газопроводу.

           Згідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 року №280/97-ВР, розглянувши звернення громадян щодо приєднання до вуличного газопроводу, виконавчий комітет Вишеньківської сільської ради

  ВИРІШИВ:

  1.1. Надати дозвіл на підключення до вуличного газопроводу гр. Стороженку Юрію Олексійовичу в с. Петропавлівське, по вул. Харківська, 14.

  1.2.  Гр. Стороженка Юрія Олексійовича забезпечити відновлення об’єктів благоустрою, наземних і підземних інженерних мереж і споруд, шляхових покриттів і зелених насаджень після виконання земляних робіт відповідно до нормативних актів, що регулюють відносини у сфері благоустрою у термін 15 діб з дня початку проведення земляних робіт.

   2.1. Надати дозвіл на підключення до вуличного газопроводу гр. Демиді   Лесі Миколаївні в с. Вишеньки, по вул. Пушкіна, 58-а.

   2.2.  Гр. Демиду Лесю Миколаївну забезпечити відновлення об’єктів благоустрою, наземних і підземних інженерних мереж і споруд, шляхових покриттів і зелених насаджень після виконання земляних робіт відповідно до нормативних актів, що регулюють відносини у сфері благоустрою у термін 15 діб з дня початку проведення земляних робіт.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконавчий комітет сільської ради.

   

  В.о. Сільського голови                                               Л. Ф. Міленко

   

   

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ