• 20.12.2018 60

  від 20 грудня 2018 року №135

  Вишеньківська  сільська  рада

  Бориспільського району

  Київської області

  Р І Ш Е Н Н Я                

   

  ВИКОНАВЧИЙ     КОМІТЕТ

   

  с. Вишеньки

  від  20 грудня 2018 року                                                                    №135      

   

  Про надання погодження на кронування зелених насаджень.

   

          Розглянувши акт комісії з обстеження та відшкодування зелених насаджень, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Вишеньківської сільської ради   вирішив:

   

  1. Надати дозвіл на кронування дерева (за віком) в кількості два штуки в с. Вишеньки по вул. Храмова, 32, на землях загального користування згідно акту комісії з обстеження та відшкодування зелених насаджень.
  2. Надати дозвіл на кронування дерева (за віком) в кількості чотирьох штук та кронування куща (за віком) в кількості одна штука в с. Вишеньки по вул. Храмова, 30, на землях загального користування згідно акту комісії з обстеження та відшкодування зелених насаджень.
  3. Надати дозвіл на кронування дерева (за віком) в кількості три штуки в с. Петропавлівське по вул. Садова, 1, на землях загального користування згідно акту комісії з обстеження та відшкодування зелених насаджень.
  4. Надати дозвіл на кронування дерева (за віком) в кількості одна штука в с. Вишеньки по вул. Патона, 66, на землях загального користування згідно акту комісії з обстеження та відшкодування зелених насаджень.
  5. Надати дозвіл на кронування дерева (за віком) в кількості дев’ять штук в с. Петропавлівське по вул. Чорнобильська, 4-б на землях загального користування згідно акту комісії з обстеження та відшкодування зелених насаджень.
  6. Надати дозвіл на кронування куща (за віком) в кількості вісім штук в с. Вишеньки по вул. Центральна, 45, на землях загального користування згідно акту комісії з обстеження та відшкодування зелених насаджень
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконавчий комітет сільської ради.

   

  В.о. Сільського голови                                               Л. Ф. Міленко

   

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ