• 18.12.2019 49

  від 18 грудня 2019 року № 130

  Вишеньківська сільська  рада

  Бориспільського району

  Київської області

   

  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

       Р І Ш Е Н Н Я   

   

  с.Вишеньки

  від  18 грудня 201року                                                                    № 130

   

  Про  розгляд заяв громадян

  про переведення садового будинку в жилий

   

  Розглянувши заяви громадян, про переведення садового будинку в жилий, звіт про проведення технічного огляду садового будинку та інші документи, відповідно до ст..26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови КМ України «Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки» від 29.04.2015р. № 321 враховуючи відповідність будинку ДБН  виконавчий комітет Вишеньківської сільської ради ВИРІШИВ:

   

  1. Перевести садовий будинок, який розташований за адресою Київська область Бориспільський район, Вишеньківська сільська рада, СМ «Вишневий хуторок», вул. Щаслива, будинок №67, що належить гр. Сніцаренку Сергію Олександровичу, в жилий.
  2. Присвоїти жилому будинку адресу: Київська область, Бориспільський район, Вишеньківська сільська рада, СМ «Вишневий хуторок», вул. Щаслива, будинок №67.
  3. Перевести садовий будинок, який розташований за адресою Київська область Бориспільський район, с. Вишеньки, ГО СТ «Веселка плюс», вул. Щастя, будинок №10, що належить гр. Кравченко Юлії Петрівні, в жилий.
  4. Присвоїти жилому будинку адресу: Київська область, Бориспільський район, с. Вишеньки, ГО СТ «Веселка плюс», вул. Щастя, будинок №10.
  5. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою. 

   

  Сільський голова                                                         Т. Г. Кулинич

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ