• 15.11.2019 128

  Увага! Щоб уникнути рейдерства!

  З початку 2013 року запрацював електронний державний земельний кадастр. Перевірити наявність своїх земельних ділянок можна на Публічній кадастровій карті за посиланням https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta. Наявність земельних ділянок в Кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю.

  Червоні державні акти до 2004 року були без кадастрових номерів, у 2005 році та інших роках в Борисполі було помилково задубльовано кадастрові номери, а тому відомості про ці всі ділянки можуть бути не внесені на Публічну кадастрову карту.

  У разі відсутності відомостей про Ваш кадастровий номер необхідно звертатися до землевпорядних організацій з метою присвоєння кадастрового номера на підставі технічної документації.

  Згідно Земельного кодексу України рішення про надання дозволу на приватизацію земельної ділянки не дає права використовувати її. Необхідно оформляти право власності, щоб уникнути рейдерства, а тому закликаємо Вас перевірити свої земельні ділянки на Публічній кадастровій карті.

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ