• 29.09.2017 251

  Стартує осінній призов – 2017

  З 1 жовтня 2017 року розпочинається осінній призов, який триватиме два місяці – до кінця листопада. Призовний вік в Україні становить 20-27 років. 

  Згідно з Розпорядженням голови РДА від 22 вересня 2017 року № 600 «Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2017 року», Бориспільському об’єднаному міському військовому комісаріату та виконкомам сільських рад необхідно організувати та провести призов та відправку на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань громадян України чоловічої статі, які до дня відправки досягли 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

  Головному лікарю ЦРЛ Олександру Щуру слід здійснити комплекс медичних заходів по проведенню медичного обстеження призовників згідно з діючими наказами та інструкціями. Головному лікарю Центру первинної медико-санітарної допомоги Денису Хурсі — забезпечити необхідну кількість вакцини для проведення щеплення призовників. В.о. начальнику відділу молоді та спорту Антоніні Веклич — провести тестування з фізичної підготовки призовників (за вимогою Бориспільського ОМВК).

  Виконавчі комітети сільських рад, керівники підприємств усіх форм власності, установ, організацій району, згідно з розпорядженням, мають надавати всебічну допомогу Бориспільському військовому комісаріату в організації призову та відправки чоловіків на дійсну строкову військову службу, забезпечити участь призовників в районному заході з фізичного тестування (за умови проведення), оповіщати призовників про їх виклик в ОМВК і забезпечити своєчасне прибуття за цим викликом.

  Відповідно до п.3 ст.30 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» начальнику Бориспільського відділу поліції ГУ НП в Київській області Андрію Гудімі доручено своєчасно вживати заходи по розшуку та доставці призовників, які ухиляються від проходження призовної комісії та медичного обстеження

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ