• 16.06.2017 240

  Рішення № 900-25-VІІ

  Вишеньківська сільська рада

  Бориспільського району

  Київської області

  Р І Ш Е Н Н Я

  Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально- побутових питань Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Вишеньківської сільської ради в зв’язку з наданням щорічної відпустки.

  Відповідно до ст. 118,140,142 Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», та відповідно до пункту 6 Постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 року № 268 (із наступними змінами), положення про преміювання працівників Вишеньківської сільської ради затверджене рішенням сесії Вишеньківської сільської ради від 26.12.2016р. № 762-19-VII, Вишеньківська сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Надати матеріальну допомогу на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчого органу – Новікову Максиму Анатолійовичу у розмірі середньомісячної заробітної плати.

  2. Фінансування витрат на виплату керівним працівникам сільської ради здійснювати за рахунок коштів, передбачених в сільському бюджеті в розділі організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, міської, селищної, сільської рад ( КФК 0170).

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію.

   

  Голова ради :                                           Т.Г. Кулинич

  с. Вишеньки

  16 червня 2017 року

  № 900-25-VІІ

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ