• 5.03.2019 209

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

  ВИШЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

  Бориспільського району

  Київської області

   

  Виконавчий комітет

   

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

   

  с. Вишеньки

  04 березня 2019 року                                                                                № 14

                 

  Про вивчення пропозиції щодо

              добровільного об’єднання територіальних

              громад 

   

  Розглянувши звернення Гнідинського сільського голови, викладене в листі №02-18/160  від 01 березня 2019 року,  на підставі ч. 1-3 ст. 5, ч. 2 ст. 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», п. 20 ч. 4 ст. 42, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Виконавчому комітету Вишеньківської сільської ради вивчити наступну пропозицію:

                  – пропозицію Гнідинського сільського голови щодо добровільного об’єднання Гнідинської сільської територіальної громади села Гнідин Бориспільського району Київської області з Вишеньківською сільською територіальною громадою сіл Вишеньки та Петропавлівське Бориспільського району Київської області, у Золочівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Гнідин;

  1. Винести на громадське обговорення питання підтримки вказаної у пункті 1 цього розпорядження пропозиції та провести відповідно до Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Вишеньківської сільської ради від 18 січня 2019 року №1552-44-VII, громадське слухання серед жителів Вишеньківської сільської територіальної громади сіл Вишеньки та Петропавлівське о 19 год. ( початок реєстрація учасників о 18 год.) 11 березня 2019 року в приміщенні Будинку культури с. Вишеньки за адресою: вулиця Центральна, 87. Відповідальна особа – сільський голова Кулинич Т. Г.
  2. Після отримання протоколу громадського слухання включити до порядку денного чергової сесії VII скликання Вишеньківської сільської ради питання про надання згоди на добровільне об’єднання

  – Гнідинської сільської територіальної громади села Гнідин Бориспільського району Київської області з Вишеньківською сільською територіальною громадою сіл Вишеньки та Петропавлівське Бориспільського району Київської області, у Золочівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Гнідин.

  1. Секретарю Вишеньківської сільської ради Міленко Л. Ф. оприлюднити дане розпорядження у строк не пізніше ніж за три дні до проведення громадського слухання шляхом розміщення на інформаційних стендах Вишеньківської сільської ради та офіційному веб-сайті Вишеньківської сільської ради.

                  5 . Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

   

   

   

  Сільський голова                                                           Т. Г. Кулинич

  Leave a Reply

  1 Comment on "Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я"

  Notify of
  avatar
  Sort by:   newest | oldest | most voted
  Людмила
  Guest

  Чем завершилось обсуждение объединения громад? Сообщите пожалуйста многим важна эта информация, спасибо,ждем

  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ