• 6.06.2016 2304

  Три дні – і все вкрадено!

  Звернення до громади.

  Шановні Вишеньківці!

  В ніч з суботи на неділю було ВКРАДЕНО щойно висаджену біля Будинку культури зелену тую.

  На сьогоднішній день – вже немає жодної!!!

  Чомусь так ведеться, що нікому немає діла до таких ганебних вчинків. Але ці люди живуть сред нас… Що порадите з цим робити????

  Чекаємо на Ваші пропозиції.

  Leave a Reply

  7 Comments on "Три дні – і все вкрадено!"

  Notify of
  avatar
  Sort by:   newest | oldest | most voted
  Member

  Придбати камери відеоспостереження по селу й проблема вирішиться після першої крадіжки.

  Лена
  Guest

  Поставити камери! А потім притягувати до відповідальності. І біля ” трансформатора” на зупинці 3 тижні тому в неділю в 7:00 жінка років 60 крала квіти. Потрібно ще. На базазі переглядати чи не продають випадково зниклі туї і квіти.

  Вікторія
  Guest

  Крадуть ті, кого не покарали за зрубані ялинки, зламані тренажери і т.п. Тому пропозиціямітити дерева, а у подібних випадках іти по дворах і шукать, а потімз-а кожне дерево змусить насадити 10

  Тетяна
  Guest

  Ці самі люди крадуть не тільки туї, а й велосипеди яких вже вкрадено цілу купу… і крастимуть, крастимуть,крастимуть. І де – у самісінькому центрі села!
  Дивно чому досі нема відеокамер спостереження у найжвавішому районі Вишеньок.

  Дарк Вертер
  Guest

  Треба дивитися на цю проблему ширше. Це не просто проблема благоустрою – це результат ганебної полiтики iгнорування соцiальної хвороби – “залєпiя”. Кожен раз коли така людина спiймана на злочині умикається відпрацьована система “відмазування”. Це дуже складно в сьогоднішніх корумпованих реаліях добитись справедливості.

  Євген
  Guest

  В Китаї, наприклад, держслужбовців які крадуть – розстрілюють. Мою двоюрідна сестра на власні очі бачила. А за таке – в нашій країні можут виписати хіба що штраф в розмірі 51 грн (теж є приклад). Але камерb встановлювати треба(бажано так, щоб і їх не покрали)!А потім цих красунь та красавчиків показувати по громаді!!!Позор – це ще єдине, що в нашій рідній країні діє)

  Георгій
  Guest

  У цих злодіїв є чудовий приклад – сільрада. Вони ще більш нагло крадуть, але не відповідають. Може у сільраді теж камери поставим? І будем позорити разом із злодіями дерев?

  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ