• 19.02.2016 1949

  На Київщині стартувала акція «Зробимо Україну чистою разом!»

  Головна ідея — поліпшення екологічної ситуації Київської області та створення сприятливих умов для розвитку волонтерства.

  Департамент екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації запрошує громаду столичного регіону приєднатися до щорічної всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!» та долучитися до прибирання Київщини.

  Акція стартувала з метою поліпшення екологічної ситуації Київської області, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації молоді, розвитку волонтерського руху, спільного прагненні до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору.

  Проводить її громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» та за підтримки ряду громадських організацій. Запланована вона на 23 квітня 2016 року.

  В рамках акції буде проведено: Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», наймасштабніше прибирання країни, форуми, круглі столи та інші заходи. Громадська організація “Let’s do it, Ukraine” – учасник загальносвітового руху “Let’s Do It! World”, що об’єднує понад 13 мільйонів людей у 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

  В акції беруть участь комерційні та некомерційні громадські організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності та пересічні громадяни.

  У 2015 році до акції долучилось понад 500 000 учасників у 24 областях на 2832 локаціях. У 2016 році ГО “Let’s do it, Ukraine” запланували понад 700 000 учасників та 5 тисяч локацій по всій території країни.

  Leave a Reply

  1 Comment on "На Київщині стартувала акція «Зробимо Україну чистою разом!»"

  Notify of
  avatar
  Sort by:   newest | oldest | most voted
  Євген
  Guest

  Я так і не зрозумів, що я маю робити в своєму селі 23 квітня?!

  wpDiscuz