• 2.04.2016 3220

  Більше двадцяти вулиць в селі Вишеньки вже освітлено.

  Відповідно до програми благоустрою сіл Вишеньки та Петропавлівське, проводиться серйозна робота по освітленню вулиць. Станом на 01.04.2016 року в селі Вишеньки встановлено всього вуличних фонарів – 177 шт., лампочок – 185 шт. Сьогодні вже освітлено 27 вулиць та провулків.

  Використовуючи енергозберігаючі електропристрої, вже зараз помітно серйозну економію по сплаті за електроенергію.

  Перелік вулиць села Вишеньки, де станом на 01.04.2016 року проведена робота по встановленню та заміні вуличного освітлення:

  вул. Петровського  – фонарі 3 шт.
  вул. Боженка           – фонарі  11 шт., лампочок – 12 шт.
  вул. Ковпака            – фонарі  7 шт., лампочок – 14 шт.
  провулок Пушкіна – фонарі  6 шт., лампочок – 3 шт.
  вул. Жертв революції – фонарі  33 шт., лампочок – 24 шт.
  провулок Патона    – фонарі  4 шт., лампочок – 8 шт.
  провулок Чапаєва   – фонарі  6 шт.
  провулок Франка    – фонарі  3 шт., лампочок – 7 шт.
  вул. Пушкіна            – фонарі  16 шт., лампочок – 18 шт.
  вул. Лесі Українки   – фонарі  12 шт., лампочок – 12 шт.
  вул. Героїв космосу  – фонарі  3 шт., лампочок – 8 шт.
  вул. Гагаріна              – фонарі  8 шт., лампочок – 14 шт.
  вул. Шевченка          – фонарі  11 шт., лампочок –  22 шт.
  вул. Центральна     – фонарі  5 шт.
  вул. Урожайна         – фонарі  1 шт., лампочок – 11 шт.
  вул. Садова               – фонарі  3 шт., лампочок – 16 шт.
  вул. Котовського     – фонарі  12 шт., лампочок – 1 шт.
  вул. Придніпровська – фонарі  3 шт.,
  вул. Гоголя                 – фонарі  12 шт., лампочок – 10 шт.
  вул. Кошового           – фонарі  5 шт., лампочок – 5 шт.
  вул. Гагаріна              – фонарі  5 шт.
  вул. Приозерна         – фонарі  1 шт.
  вул. Ланова                – фонарі  3 шт.
  провулок Ковпака    – фонарі  1 шт.
  провулок Короленка -фонарі  1 шт.
  вул. Франка                 – фонарі  2 шт.

  Leave a Reply

  13 Comments on "Більше двадцяти вулиць в селі Вишеньки вже освітлено."

  Notify of
  avatar
  Sort by:   newest | oldest | most voted
  Олександр
  Guest

  Петропавлівське?Я чогось не знаю?

  Олена
  Guest

  Перейменування Петровського на Петропавлівське- на підставі зібраних голосів на “сходкі”? “Сходка” була при більшовиках. А на сьогоднішній день мало бути проведене опитування під розписку всіх мешканців села Петровське з приводу перейменування села. Коммунізм повертається! Ура-а-а, товаріщі!! Чи питання будемо вирішувати в судовому засіданні?

  Євген
  Guest

  На “сходкі” всіх поставили перед фактом перейменування. Керівництво сільради здало інтереси мешканців села (майже всі хто зібрався були проти перейменування), щоб не йти в розріз з районною (обласною) владою! Хоча була можливість трохи “пободатись” – провести місцевий референдум. Навіть нічого цим не добившись, сільська голова показала б, що Вона ближче до жителів, а не до районних чинуш! На жаль…
  А з приводу суду, то тут все навантаження ляже на громадянина-ініціатора – допомоги чекати буде нізвідки (якщо ще й заважати не будуть).

  Арістотель
  Guest
  Найкраще в юриспруденції орієнтуються безробітні і домогосподарки… Читаю коменти і диву дивуюсь! Шановні Олена та Євген а чому ви, особисто ви, як свідомі громадяни не провели опитування під розписку всіх мешканців села чи не ініціювали проведення місцевого референдуму, ну хоча б громадських слухань? Адже Законом вам гарантоване таке право. Чи не здається вам, що це саме ви “здали ” інтереси мешканців і не використали можливість “трохи пободатись”. І тоді, звичайно нічого не досягнувши, ви б показали як ви переймаєтесь за жителів села. Верховна Рада України прийняла ЗАКОН Про перейменування населених пунктів і доручила Інституту національної пам’яті підготувати список населених пунктів… Read more »
  Євген
  Guest
  Пане Арістотель! З Вами не посперичаєшся! На встиг, на жаль, провести опитування під розписку всіх мешканців села та не ініціював проведення місцевого референдуму й громадських слухань за 9 годин до засідання сільської ради (зібрання було в четвер о 17, а засідання в пятницю о 17), з огляду на власну зайнятість (на щастя я не безробітний, чи може на жаль, бо в юриспруденції, виходить не торопаю). Та й місцеві референдуми відповідно до ст. 12 Закону України “Про всеукраїнський та місцеві референдуми” 1991 р. призначаються відповідними місцевими радами. Згідно із п. 14 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від… Read more »
  Арістотель
  Guest
  Пане Євген! Я тисну Вашу руку і приношу свої вибачення за попередній, надто різкий комент. Але в свою чергу хочу звернути Вашу увагу на деякі моменти: 1. Закону України “Про всеукраїнський та місцеві референдуми” 1991 р. втратив чинність на підставі Закону N 5475-VI ( 5475-17 ) від 06.11.2012, Відтепер є Закон Про ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ референдум. Відповідні зміни були внесені до Конституції України. Таким чином на сьогодні ні в кого не має законних прав проводити референдум МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ, адже законом його просто не передбачено. Погодьтесь – це дуже демократично! Для чого це було зроблено і кому це вигідно? – пропоную вирішити самостійно.… Read more »
  Анастасия
  Guest

  Да… Фонари поставили. Только первый дождь, сильный ветер и конечно обрыв на линии, отключение света на сутки и более….
  Кому нужны фонари, если Света нет раз в месяц?
  Живем, как бомжи:((

  Тетяна
  Guest
  Нарешті і наш куток вже не в темряві! Більше того – це історична подія про яку, мабуть, і мріяти ніхто не думав. А ми от подумали, і звернулися до сільської ради із проханням, що пора привести в людський вигляд цю ділянку вулиці Боженка, по-новому – Тороківської. 26 квітня 2016 року наш провулочок вперше побачив світло ліхтарів! Від щирого серця, від усих, хто тут ходить до магазину на Багринові, скорочує шлях до сусідніх вулиць, навідує кладовище на Багринові, катається на вєліках, просто вертається з роботи додому – ДЯКУЄМО нашій новій сільській владі, а особливо Любомирові Кириченку, нашому депутатові, котрий оперативно організував… Read more »
  Inna
  Guest

  А Ви пам’ятаєте, що крім Вишеньок ще є село Петропавлівське на освітлення якого Ви також зобов’язані виділяти кошти????????

  Дар\'я
  Guest

  Добрий вечір. До кого звернутись,щоб встановили освітлення біля мого будинку. По вулиці Лесі Українки

  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ