• 20.12.2019 65

  20 грудня 2019 рік № 2072-58-УІІ

  Вишеньківська сільська рада

  Бориспільського району

    Київської області                        

                                                                    РІШЕННЯ                                                                                                                        

                                                                                                                  

  Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування для передачі електроенергії

   

         Розглянувши  заяву ПрАТ «Київобленерго» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 2 земельних ділянок у користування на умовах оренди (строком на 49 років) площею 0,0008 га на території Вишеньківської сільської ради, беручи до уваги  пропозиції  комісії сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних  відносин та екології, керуючись Земельним  Кодексом  України,  та   Законом  України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,  Вишеньківська  сільська  рада  ВИРІШИЛА :

  1. ВідмовитиПрАТ «Київобленерго» в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 2 земельних ділянок у користування на умовах оренди (строком на 49 років) площею 0,0008 га в зв’язку з тим, що земельні ділянки розміщення за межами населеного пункту с. Вишеньки.

     2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології та землевпорядника сільської ради.

   

  Голова ради Т.Г. Кулинич

  с. Вишеньки

  20 грудня 2019 рік

  2072-58-УІІ

   

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ