• 20.12.2019 46

  20 грудня 2019 рік № 2067-58-УІІ

  Вишеньківська  сільська  рада

  Бориспільського  району

  Київської  області             

  Р І Ш Е Н Н Я

  Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із ведення колективного садівництва на для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

   

  Відповідно  до Земельного  кодексу  України, п.34ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  звернення ПрАТ «Страхова компанія «Соверен» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із ведення колективного садівництва на для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, беручи до уваги  пропозиції  комісії сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних  відносин та екології, у відповідності до Генерального плану с. Вишеньки, Вишеньківська  сільська  рада  вирішила:

   

  1. Відмовити ПрАТ «Страхова компанія «Соверен» в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із ведення колективного садівництва на для будівництва та обслуговування житлового будинку в зв’язку з не відповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів ( площа та конфігурація земельної ділянки накладається червоні лінії вуличної мережі).

   

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології та землевпорядника сільської ради

   

  Голова ради Т.Г. Кулинич

  с. Вишеньки

  20 грудня 2019 рік

  2067-58-УІІ

   

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ