• 20.12.2019 51

  20 грудня 2019 рік № 2064-58-УІІ

     Вишеньківська сільська рада

        Бориспільського району

            Київської області          

   

                     РІШЕННЯ 

   

  Про відтермінування розгляду заяви про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

   

      Розглянувши  проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність та додані матеріали, відповідно до ст. 12,118,121,122 Земельного кодексу України, п.34 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи генеральний план села, пропозиції постійної комісії із земельних питань та екології, Вишеньківська сільська рада

       ВИРІШИЛА:

   

  1. Відтермінувати розгляду звернення гр. ОСОБА 1  щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  2. Відтермінувати розгляду звернення гр. ОСОБА 1 щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  3.  Постійній комісії Вишеньківської сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних питань, екології розглянути звернення громадян та надати свої рекомендації для повторного розгляду сесією Вишеньківської сільської ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Вишеньківської сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних питань, екології.

   

  Голова ради Т.Г. Кулинич

  с. Вишеньки

  20 грудня 2019 рік

  2064-58-УІІ

   

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ