• 20.12.2019 58

  20 грудня 2019 рік № 2063-58-УІІ

  Вишеньківська  сільська  рада

  Бориспільського  району

  Київської  області     

  Р І Ш Е Н Н Я

  Про відмову ТОВ «СЕЛЕНА-ФАРМ» у виділення земельної ділянки площею 0,005 га по вулиці Центральна в с.Вишеньки та надання дозволу на розміщення тимчасової споруди (МАФ) для проведення підприємницької діяльності (аптека).

   

  Відповідно  до Земельного  кодексу  України, п.34ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  звернення ТОВ «СЕЛЕНА-ФАРМ» у виділення земельної ділянки площею 0,005 га по вулиці Центральна в с.Вишеньки та надання дозволу на розміщення тимчасової споруди (МАФ) для проведення підприємницької діяльності (аптека), беручи до уваги  пропозиції  комісії сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних  відносин та екології, у відповідності до Генерального плану с. Вишеньки, Вишеньківська  сільська  рада  вирішила:

   

  1. Відмовити ТОВ «СЕЛЕНА-ФАРМ» у виділення земельної ділянки площею 0,005 га по вулиці Центральна в с.Вишеньки та надання дозволу на розміщення тимчасової споруди (МАФ) для проведення підприємницької діяльності (аптека) в зв’язку з відсутністю площі в натурі земельної ділянки, на виділення якої претендує, не надання графічних матеріалів.

   

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології та землевпорядника сільської ради

   

  Голова ради Т.Г. Кулинич

  с. Вишеньки

  20 грудня 2019 рік

  2063-58-УІІ

   

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ