• 7.10.2019 57

  № 1952-54-VІІ

  Вишеньківська сільська рада

  Бориспільського району

  Київської області

   

  Рішення

   

  Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

   

  Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 244   від 21.10. 2011 року «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», Вишеньківська сільська  рада

  вирішила :

  1. Надати дозвіл на перенесення тимчасової споруди (кіоску) ФОП Головатенко Р.В. по вул. Центральна (на базарній площі) в с.Вишеньки Бориспільського району Київської області.
  2. Замовнику звернутись до відділу містобудування та архітектури Бориспільської райдержадміністрації Київської області за виготовленням паспорту прив’язки.
  3. Замовник повинен надати паспорт прив’язки до Вишеньківської сільської ради для укладання договору про встановлення особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасових споруд (малих архітектурних форм).
  4. Земельний сервітут здійснюється способом, найменш обтяжливим для власника земельної ділянки, щодо якої він встановлений.
  5. Земельний сервітут підлягає державній реєстрації в порядку, встановленому для державної реєстрації прав на нерухоме майно.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних  відносин та екології.

   

  Голова ради Т.Г. Кулинич

  с. Вишеньки

  07 жовтня 2019 року

  1952-54-VІІ

   

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz