• 15.03.2019 87

  №1654-47-VII

  Вишеньківська сільська рада

      Бориспільського району     

        Київської області

  РІШЕННЯ

   

  Про розгляд звернення гр. Дашко В. В. щодо незаконного будівництва дороги гр. Беркуном О. Я.

   

         Розглянувши  заяву  гр. Дашко Вікторії Віталіївни, Мішка Сергія Миколайовича, Ременця Василя Миколайовича щодо незаконного будівництва дороги гр. Беркуном Олександром Яковичем по вул. Чубинського в с. Вишеньки, керуючись  Земельним  Кодексом  України,  та   Законом  України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН В.2.3-5:2017 «Вулиці та дороги населених пунктів», Правилами благоустрою території Вишеньківської сільської ради, враховуючи що дозволу на проведення будь яких будівельних робіт, в тому числі і на підняття рівня земельного полотна (дорожнього насипу), на землях загального користування по вул. Чубинського в с. Вишеньки, гр. Беркуну О. Я. Вишеньківська сільська рада не надавала, Вишеньківська  сільська  рада  вирішила :

   

  1. Провести будівельні роботи та повернути земляне полотно вулиці до першочергового рівня (рівня вулиці Чубинського в с. Вишеньки).
  2. Будівельні роботи провести відповідно до норм чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Вишеньківської сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних питань, екології.

   

  Голова ради                                                     Т.Г. Кулинич

  с. Вишеньки

  15 березня 2019 рік

  №1654-47-VII

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ