• 15.02.2020 59

  15 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

  Сьогодні, 15 лютого, в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Також сьогодні – річниця виведення радянських військ з Афганістану. 26 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 тисяч 375 військовослужбовців  з України, 3 тисячі 360 з них  – загинули, 72 – зникли  безвісти, 3560 – стали інвалідами. Згодом війну в Афганістані керівництво тодішнього СРСР визнало політичною помилкою.

  Поділяючи всю біль з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних і близьких, дітей і чоловіків, віддаючи данину поваги всім учасникам подібних подій, офіційно на законодавчому рівні в деяких суверенних державах, утворених після розпаду СРСР, були встановлені відповідні пам’ятні дні. В Україні – це «День вшанування учасників бойових Дій на території інших держав», який встановлений Указом Президента незалежної України № 180/2004 від 11-го лютого 2004-го року і щорічно відзначається 15-го лютого.

  Вишеньківська сільська рада, виконавчий комітет долучилися до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій- воїнів- інтернаціоналістів. Рішенням Вишеньківськоі сільськоі ради 11-ти учасникам була вручена грошова допомога.

  Напередодні вшанування я Дня пам‘яті воїнів- інтернаціоналістів висловлюємо шану й подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам- миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі! Зичимо всім міцного здоров‘я, миру, щастя й добра.

   

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ