• 17.06.2020 12

  Шановні односельці!
  На жаль, в нашій країні ще зберігається загроза поширення вірусу COVID-19. На 20 червня в Україні зафіксовано 35825 випадків захворювання громадян на коронавірус, добовий приріст – 841 особа. В Вишеньках кількість хворих на цю недугу складає 15 чоловік, в Петропавлівському – 2.
  Переконана, що відносно невеликий показник захворюваності в громаді є свідченням чіткого дотримання карантинних заходів, результатом роботи правоохоронних органів, розумінням з боку релігійних організацій та відповідального і свідомого ставлення кожного громадянина. Однак, карантинні заходи, хоч і з значним послабленням, продовжують діяти, а велике скупчення людей все ще залишається надзвичайно небезпечним, про що свідчить збільшення кількості хворих в останні дні – 841 випадок.
  Шановні земляки!
  Задля уникнення розповсюдження інфекційного захворювання Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня. Згідно Постанови від 20 травня № 392 затверджені нові Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках, а саме:
  – допуск працівників ринку, суб’єктів господарювання та їх працівників, які здійснюють торгівлю на ринках, відвідувачів – лише у масках;
  – дозволяється одночасне перебування відвідувачів ринку з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі території ринку;
  – обмеження контакту між працівниками та відвідувачами повинно здійснюватись шляхом організації обслуговування з дотриманням принципу соціального дистанціювання (1,5 метри).
  Звертаюсь до всіх Вас з проханням дотримуватися карантинних заходів, а до відповідальних осіб комунального підприємства та інспектора з благоустрою з вимогою щодо дотримання вимог Уряду та чинного законодавства України в цьому питанні.
  Наполегливо прошу усіх мешканців громади: не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я близьких. Дотримуйтеся умов карантину!
  З повагою, Вишеньківський сільський голова Кулинич Т.Г.

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ