• 1.04.2020 27

  01 квітня 2020 року у приміщенні Вишеньківської сільської ради відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вишеньківської сільської ради, до складу якої входять:
  Голова комісії: Кулинич Т.Г.,
  Члени комісії: Новіков М.А., Крута С.М., Ташлай Г.П., Видиборець В.Г., Бороденко В.В., Бондаренко Л.В., Затоковий В.В., Сакон Н.Г., Губар М.А.

  На порядку денному гостро стояли питання щодо організації дотримання протиепідемічних заходів про запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Вишеньківської сільської ради.
  ​Слухали:

  1. Завідуючу Вишеньківської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини Бондаренко Л.В., щодо ситуації на території Вишеньківської сільської ради та потреби в придбанні засобів індивідуального захисту медичних працівників первинної ланки.

  2. Дільничного інспектора поліції Затокового В.В,, щодо патрулювання території Вишеньківської сільської ради.

  3. Директора комунального підприємства «Акваком сервіс» Вишеньківської сільської ради Бороденка В.В., щодо забезпечення працівників комунального підприємства засобами індивідуального захисту.

  4. Сільського голову Вишеньківської сільської ради Кулинич Т.Г., щодо поховання померлих від коронавірусної хвороби COVID-19.

  5. Голову депутатської комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, соціального захисту населення, торгівлі Ташлая Г.П., щодо реалізації торгівлі продуктами харчування, саджанцями (розсадою), насінням в місцях стихійної торгівлі.
  Вирішили:

  1. Звернутися до депутатів Вишеньківської сільської ради на черговій сесії сільської ради 06 квітня 2020 року, щодо виділення коштів для придбання засобів захисту від корона вірусної інфекції COVID-19 для медичних працівників первинної ланки Вишеньківської амбулаторії, для працівників комунального підприємства Вишеньківської сільської ради та для працівників ПОЖДЕПО Вишеньківської сільської ради.
  2. Звернутися до начальника Бориспільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, щодо організації патрулювання населених пунктів Вишеньківської сільської ради з залученням дільничного інспектора поліції та патруля.
  3. На території Вишеньківської сільської ради зареєстрованого ринку немає, в зв’язку з цим згідно Розпорядження №15 від 17 березня 2020 року заборонено будь-яку виїздну торгівлю на центральній площі сіл Вишеньки та Петропавлівське.

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz