• 29.11.2019 135

  Управління соціального захисту населення

  Бориспільської районної державної адміністрації інформує:

   

  ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!

  ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ ПІЛЬГ.

               З 1 жовтня 2019 року запроваджено монетизацію пільг на оплату житлово-комунальних послуг, яка включає в себе два механізми надання пільг: у грошовій безготівковій та готівковій формі. 

  У жовтні 2019 року пільги у безготівковій формі призначені без звернення пільговика!!!
     Для пільгових категорій громадян розмір пільгової знижки на оплату житлово-комунальних послуг, в межах встановлених соціальних нормативів, залишається незмінним.
              Як проводити оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням пільги?

              Перерахування коштів за надані пільги у грошовій безготівковій формі надавачам послуг проводиться через АТ “Ощадбанк”. Все відбувається автоматично. Щомісяця надавачі комунальних послуг для АТ “Ощадбанк” формують он-лайн платіжку пільговика. Банк згідно з наданою інформацією перераховує їм пільгу (до 18 числа наступного місяця). Про стан проведених розрахунків за послуги та про те, скільки залишається заплатити за житлово-комунальні послуги, АТ “Ощадбанк” одразу інформуватиме пільговика смс-повідомленням на номер мобільного телефону.

   

   Важливо! Перерахування коштів за надані пільги (в межах загальної суми пільг, визначених законодавством буде проводитися у встановленій законодавством послідовності, а саме за:

     1) опалення (теплопостачання, газо- або електропостачання);
     2) гаряче водопостачання;
     3) централізоване водопостачання та водовідведення;
     4) постачання електричної енергії на освітлення;
     5) постачання природного газу для приготування їжі та підігріву води;
     6) вивезення побутових відходів;
     7) послуги з управління багатоквартирним будинком;
     8) внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку.

              Звертаємо увагу, що оплата за комунальні послуги проводиться безпосередньо пільговиком після отримання смс-повідомлення, а саме у сумі, яка зазначена в смс-повідомленні (це різниця між вартістю фактично спожитих послуг та перерахованою сумою пільги). 

  За отриманням додаткової інформації з питань щодо призначення та визначення розміру пільг ви може звернутись до управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації за адресою: м. Бориспіль, вул. Головатого 4,  каб.223 або  за телефоном (04595) 65383.

   

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ