• 9.11.2018 47

  09 листопада 2018 рік №1471-41-VII

  Вишеньківська сільська рада

  Бориспільського району

               Київської області                         

                                                                                         Рішення                                                                                                                          

  Про виконання рішення міськрайонного суду стосовно звернення гр.Особа 1 щодо надання дозволів на відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд площами 0,25 га, 0,25 га в с. Вишеньки

   

         Відповідно до рішення міськрайонного суду щодо повторного розгляду звернення гр. Осогба 1 про надання дозволу на відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд площами 0,25 га, 0,25 га в с. Вишеньки та беручи до уваги  пропозиції  комісії сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних  відносин та екології,  керуючись  Земельним  Кодексом  України,  та   Законом  України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,  Вишеньківська  сільська  рада  вирішила :

  1. Відмовити у виділенні земельної ділянки гр. Особа 1 в зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів а саме: на графічних матеріалах, доданих до клопотання, зазначена територія в межах  якої заявник має намір отримати земельну ділянку, але не зазначене бажане місце розташування земельної ділянки, що позбавляє можливості сільську раду ідентифікувати об’єкт на відповідність вимогам законів.

   

  2.Контроль  за  виконанням даного рішення  покласти  на  постійну комісію  сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології  та  землевпорядника сільської ради.

   

   

  Голова ради                                                     Т.Г. Кулинич

  с. Вишеньки

  09 листопада 2018 рік

  №1471-41-VII

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ