• 9.11.2018 52

  09 листопада 2018 рік №1470-41-VII

  Вишеньківська сільська рада

  Бориспільського району

                 Київської області                         

                                                                                         Рішення                                                                                                                          

   

  Про виконання рішення міськрайонного суду стосовно звернення гр. Особа 1 щодо надання дозволу на відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва площею 0,10 га в с. Вишеньки

   

         Відповідно до рішення міськрайонного суду щодо повторного розгляду звернення гр. Особа 1 про надання дозволу на відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва площею 0,10 га в с. Вишеньки та беручи до уваги  пропозиції  комісії сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних  відносин та екології,  керуючись  Земельним  Кодексом  України,  та   Законом  України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,  Вишеньківська  сільська  рада  вирішила :

  1. Відмовити у виділенні земельної ділянки гр. Особа 1  в зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів (земельна ділянка перебуває у власності третьої особи).

   

  2.Контроль  за  виконанням даного рішення  покласти  на  постійну комісію  сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології  та  землевпорядника сільської ради.

   

   

  Голова ради                                                     Т.Г. Кулинич

  с. Вишеньки

  09 листопада 2018 рік

  №1470-41-VII

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ