• 6.08.2020 31

  «03» серпня 2020 рік №2284-64-VII

  Вишеньківська сільська рада

  Бориспільського району

    Київської області                         

                                                    Р І Ш Е Н Н Я                                                                                                                                                              

   

  Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування (на умовах оренди строком на 49 років) для сінокосіння та випасання худоби

   

         Розглянувши заяву гр. ОСОБА 1  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування (на умовах оренди строком на 49 років) для сінокосіння та випасання худоби та беручи до уваги  пропозиції  комісії сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних  відносин та екології,  керуючись  Земельним  Кодексом  України,  та   Законом  України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні», Генеральним планом с. Вишеньки,  Вишеньківська  сільська  рада  вирішила :

  1. Відмовити гр. ОСОБА 1 у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування (на умовах оренди строком на 49 років) для сінокосіння та випасання худоби в зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації.

   

  1. Контроль за виконанням даного рішення  покласти  на  постійну комісію  сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології  та  землевпорядника сільської ради.

   

  Голова ради                                                                        Т. Г. Кулинич

  с. Вишеньки

  «03»  серпня 2020 рік

  2284-64-VII

   

   

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ