• 2.03.2020 113

  02 березня 2020 рік №2144-61-VII

  Вишеньківська сільська рада

      Бориспільського району     

        Київської області

  Р І Ш Е Н Н Я

  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 2 земельних ділянок загальною площею 0,0046 га у користування на умовах оренди терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення , будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії гр. Шевченко В.О. по вул. Європейська с. Вишеньки.

   

         Розглянувши  звернення гр. Особа 1 щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 2 земельних ділянок загальною площею 0,0046 га у користування на умовах оренди терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення , будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії по вул. Європейська с. Вишеньки, та беручи до уваги  пропозиції  комісії сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних  відносин та екології,  керуючись  Земельним  Кодексом  України,  та   Законом  України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,  Вишеньківська  сільська  рада  вирішила :

   

         1.Надати дозвіл гр. Особа 1 на розробку проекту землеустрою щодо відведення 2 земельних ділянок загальною площею 0,0046 га у користування на умовах оренди терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення , будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії по вул. Європейська с. Вишеньки, Бориспільського району Київської області

   

          2.Розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в довгострокову оренду (на 49 років) замовити  в  організації, яка  є   виконавцем  робіт  із  землеустрою  відповідно  до  чинного  законодавства.

          3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  довгострокову оренду погодити  відповідно  до чинного законодавства  України.                     

  1. 4. Земельну  ділянку   зареєструвати   відповідно  до  Закону  України  « Про  Державний  земельний  кадастр».
  2. Погоджений  проект  землеустрою  подати  на  розгляд    і  затвердження   до  сесії   Вишеньківської    сільської    ради.
  3. Дозвіл на розробку проекту землеустрою не дає права на використання земельної  ділянки.
  4. Контроль за  виконанням даного рішення  покласти  на  постійну комісію  сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

   

  Голова ради                                                                      Т. Г. Кулинич

  с. Вишеньки

  02 березня 2020 рік

  214461VII

  Leave a Reply

  Be the First to Comment!

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz
 • ОСТАННІ НОВИНИ

 • ОСТАННІ КОМЕНТАРІ